пʼятниця, 14 травня 2021 р.

 ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

DISCOVER ENGLISH-SPEKING COUNTRIES

2020-2021 (дистанційно)


 ДОСВІД  ВИКОРИСТАННЯ ОНЛАЙН РЕСУРСІВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Дистанційне навчання виявилось для всіх несподіваним викликом.  Для більшості викладачів перехід на дистанційне навчання – це, звісно, стрес. Що робити? Як робити? Коли стало зрозуміло, що це надовго, виникло ще більше проблем: як зробити це якісно та віртуально. Але через рік опанування різноманітних форм та методів дистанційного навчання ми впевнено поринаємо у по-справжньому віртуальне навчання і самоосвіту.

            Для мене, як для викладача іноземної мови, початок «дистанційки» став справжнім челенджем. Оскільки вивчення мови зазвичай відбувається за живого спілкування, а дистанційне навчання за допомогою Інтернет-спілкування, – це дещо інша система без участі живого контакту.

            Спочатку навчання проходило в асинхронному режимі. З перших днів карантину для  наших здобувачів освіти на сайті училища було створено електронний розклад, на якому викладачі розміщували та постійно оновлювали завдання. Учні повинні самостійно їх опрацьовувати.

З метою систематизації та впорядкування всіх матеріалів, яких з часом ставало все більше і більше, на моєму блозі було створено окремий розділ «Дистанційне навчання», з переліком навчальних груп. Обравши необхідну групу, можна переглянути всі теми уроків у хронологічному порядку – що, на мою думку, дуже зручно, тому що учні, які несистематично відвідують сайт училища, можуть переглянути всі попередні теми, не «бігаючи» по електронному розкладу.

   «Всеукраїнська школа ONLINE»,

Також, в минулому році було створено розділ  

 де містяться посилання на всі відео уроки з англійської мови за 10 та 11 класи.

Для зворотнього зв’язку було створено групи в соціальній мережі Viber. За допомогою цього додатку ми спілкуємося зі здобувачами освіти, передаємо важливу інформацію, посилання на відео уроки, корисні сайти. Учні надсилають мені виконані завдання. Перевіряю, роблю позначки, пишу рекомендації, Вайбер пілінькає без упину.

Організувати навчальний процес допомагають різноманітні освітні ресурси, такі як "Всеосвіта", "На Урок" та інші. Вони дають можливість швидко та зручного зробити тести й онлайн-опитування. Відео на YouTube допомагають візуалізувати матеріали занять.

Одним із найзручніших ресурсів, які стали мені в нагоді, – це веб-сервіс Liveworksheets за допомогою якого можна перетворити текстові файли й зображення в інтерактивні матеріали.

Популярні публікації